Mniej wody, mniej energii elektrycznej, mniej kosztów

Większa wydajność

Pralki PERFORMANCE PLUS PW 811, PW 814 oraz PW 818 zużywają w programie "Pranie kolorowe 60 °C" nawet 20 % mniej wody i 30 % mniej energii w porównaniu z poprzednią generacją! Pozwala to osiągnąć znaczną oszczędność i bardzo krótki czas amortyzacji.

03 benchmark featuremodul img1 lg

Jak delikatnie zraszamy pranie?

Bęben SoftCare 2.0

Za pomocą mieszadeł tekstylia są zmaczane od góry intensywnie i szybko wodą. Struktura plastra miodu opatentowanego bębna Softcare 2.0 pozwala na łagodne ślizganie się prania po warstwie wody. Już delikatniej nie da się potraktować prania!

04 benchmark keymodul img2 lg

Krótkie czasy trwania programów

Wynoszący zaledwie 45 minut czas trwania programu "Pranie kolorowe 60 °C" w przypadku PERFORMANCE PLUS i przy podłączeniu do ciepłej wody umożliwia pranie bardzo dużych ilości w ciągu dnia pracy.

07 benchmark featuremodul img2 lg

Wysoka wydajność wirowania

Faza wirowania charakteryzująca się bardzo wysokim współczynnikiem g pozwala obniżyć zawartość wilgoci w praniu do minimum. Krótki proces suszenia pozwala oszczędzić cenną energię.

08 benchmark featuremodul img3 lg

Hotele i restauracje

W branży hotelowej i gastronomicznej optymalne czyszczenie i pielęgnacja prania to oczywistość. Pralki PERFORMANCE i PERFORMANCE PLUS znają się z dobrej jakości pościelą, przyjemnie miękkimi ręcznikami czy niepoplamionymi obrusami.

09 benchmark teaser img1 lg